БЛАГОДІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Період, коли вищі технічні заклади не мали змоги працевлаштувати своїх випускників – закінчився. Сьогодення характерне тим, що значна кількість виробничих підприємств переробної галузі відчувають «голод» на кваліфікованих молодих спеціалістів.

Смілянський коледж харчових технологій Національного університету харчових технологій має славетну історію. У 2009 році технікум (а нині – коледж) відзначив поважну дату – 125 років з дня заснування.

Обмежене фінансування не дозволяє розвивати навчально-матеріальну базу відповідно до існуючих потреб. З метою пошуку додаткових коштів на покращення стану будівель, лабораторій, кабінетів, гуртожитків за ініціативою педколективу, студпарламенту, керівників декількох підприємств у 2006 році засновано Благодійний фонд розвитку Смілянського технікуму харчових технологій Національного університету харчових технологій «Майбутнє України». Фонд засновано для:

♦  зміцнення матеріально-технічної бази технікуму;

♦ організації та надання спонсорської допомоги в проведенні конкурсів, олімпіад,    інших заходів, спрямованих на виявлення обдарованих студентів. Застосування цільових стипендій та заохочувальних премій, проведення навчальних тренінгів, зборів, семінарів та курсів;

♦ організації та фінансування проведення ремонту та будівництва навчальних, лабораторних, спортивних та інших споруд технікуму;

♦ надання допомоги талановитій творчій молоді тощо.

Звертаємось  за допомогою до власників і керівників, колективів підприємств, організацій, установ, а також – до всіх небайдужих. Особливо звертаємось до наших випускників минулих років. Просимо взяти участь в акції «Допоможи рідному навчальному закладу» та перерахувати кошти на р/рахунок Благодійного фонду розвитку Смілянського технікуму харчових технологій Національного університету харчових технологій «Майбутнє України».

Поштові та банківські реквізити:

20700, Черкаська область, м. Сміла, вул. сімї Бобринських, 123.

Ідентифікаційний код юридичної особи: 34503925.

Рахунок № 26008051507113  у  Смілянському  відділенні  ЧГРУ  ПриватБанку,   код 354347.    Тел. 093-662-01-25 (голова правління).

Усіх небайдужих просимо у платіжних документах зазначити: «Безповоротна благодійна допомога на розвиток навчально-матеріальної бази СКХТ НУХТ».